Westa Clean Technologies 10-12-2012

Przedsiębiorstwo Westa Clean Technologies od prawie 10 lat zajmuje się projektowaniem architektonicznym. Główny nacisk kładziemy na montaż oraz rozruch urządzeń klimatyzacyjnych oraz planowanie przestrzeni czystych.
Ważnym czynnikiem oczyszczającym konkretną przestrzeń jest również specjalistyczny system klimatyzacji, który oczyszcza powietrze, gwarantuje kaskadowość ciśnień oraz określoną temperaturę, panującą w laboratorium.

W wielu pomieszczeniach konieczne jest używanie wysokiej jakości mebli ze stali kwasoodpornej. Takie wyposażenia używane są w laboratoriach, przychodniach oraz zakładach farmaceutycznych. W ofercie producentów znajdują się stoły, ławeczki, zlewy i inny sprzęt.

Opisywane firmy produkują ponadto profesjonalne komory laminarne, stosowane do pracy w fabrykach kosmetyczno-chemicznych. Dzięki specjalnemu wentylatorowi, który wywiewa zanieczyszczenia, komory laminarne są zupełnie oczyszczone i umożliwiają przeprowadzanie profesjonalnych testów.

Wyposażają również firmy m.in. w okna podawcze, wykorzystywane do transportowania produktów z miejsca na miejsce. Jest to pomocne w momencie przemieszczania specjalistycznego towaru przez przestrzenie o różnym stopniu bezpieczeństwa.

Zawodowe projektowanie architektoniczne gwarantuje bardzo wysoki standard zakładów pracy. Zapewnienie czystości oraz sterylności pomieszczeń, umożliwia montowanie nawiewników laminarnych oraz okienek podawczych, które muszą się znajdować w każdym laboratorium.

Podobne felietony:

Zostaw odpowiedź