Weekend we dwoje 10-12-2012

Manor House proponuje wypoczynek w ekskluzywnym zamku w Chlewiskach. Pobyty spa, jazda konna i bankiety w wygodnych warunkach. Dodatkowo możliwość aranżowania wesel i innych bankietów.
Pałac w Chlewiskach to świetne miejsce na nowoczesne konferencje oraz imprezy firmowe. W składzie pakietu gwarantujemy nowoczesne pomieszczenia, nocleg w pałacu oraz dostęp do korzystania z ośrodka spa wellness i rozległych przestrzeni w sąsiedztwie pałacu. Chlewiska to idealne środowisko na konferencje mazowieckie dla firm nie tylko z naszego regionu, ale także z całego kraju.

Być może marzy Ci się relaks od codziennych obowiązków i zasmakowanie kapki ekskluzywności. Zapewne marzysz o noclegu w pałacu oraz relaksującym weekendzie w zapierającym dech w piersiach miejscu. Zamek w Chlewiskach to ekskluzywny hotel w pałacu. Piękne sypialnie, atrakcje z dziedziny spa i wellness oraz bardzo duże przestrzenie wokół pałacu to pewność udanego weekendu we dwoje.

Manor House to zarządca kompleksu zabytkowego w Chlewiskach. Gwarantujemy aktywny wypoczynek w eleganckich pokojach pałacu usytuowanego daleko od wielkomiejskiego zgiełku i hałasu. W naszej ofercie proponujemy romantyczne weekendy w spa, noclegi w zamku oraz możliwość korzystania ze stadniny koni. Nasz pałac to idealne miejsce na weekend we dwoje.

Jeżeli marzy Ci się romantyczny weekend w spa, to Manor House jest perfekcyjnym miejscem dla Ciebie. Nasz hotel spa umożliwi Ci odprężający pobyt w sąsiedztwie cudownej przyrody i w odseparowaniu od wad codziennego życia. Dla osób lubiących energiczny wypoczynek sugerujemy korzystanie z naszej stadniny koni. Zapraszamy na naszą stronę www.

Zespół pałacowy w Chlewiskach to jeden z najbardziej rozbudowanych zamków spa w naszym kraju, a pobyty w spa cieszą się nieustanną popularnością już od początków działania kompleksu. W zestawienie sektora wellness wchodzą takie oferty jak gabinety odnowy biologicznej, termy rzymskie, zakątki relaksu i wiele innych. Nasz zamek to także idealne miejsce na konferencje w spa – niezwykle chwalone przez firmy ogólnopolskie.

Kompleks zamkowy w Chlewiskach składa się z zabytkowego pałacu, starych stajni, łaźni oraz wielu hektarów obszarów przypałacowych. Oferowana różnorodność gwarantuje, że przeprowadzane u nas bankiety oraz konferencje mazowieckie słyną na całą Polskę. Z naszych usług mogą korzystać zarówno firmy i stowarzyszenia oraz klienci indywidualni. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną www.

Podobne felietony:

Zostaw odpowiedź