Vitis Pharma – Witamina D 10-12-2012

Dystrybuujemy witaminy firmy Dicofarm z Włoch między innymi takie jak.: Vita K+D, Floridral, Dicoman i wiele innych. Sp. z o.o. Vitis Pharma zaprasza!
Nasza kluczowa oferta to probiotyki, witaminy dla niemowląt karmionych piersią, preparaty stymulujące prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego jak i również immunologicznego. Potwierdza je obszerny wachlarz danych z obserwacji jak i również badań klinicznych, w tym różnorodnych opracowanych w najlepszym standardzie prób na pacjentach, zgodnych ze standardami rzetelnej praktyki klinicznej. Jako producent suplementów diety zapraszamy do poznania naszej oferty.

Rozprowadzana przez nas Vita K jest suplementem diety w formie otwieranych kapsułek w formie twist-off. 1 kapsułka „twist-off” ma dwadzieścia pięć ug witaminy K. Witamina K dla noworodków i niemowląt karmionych piersią, jest konieczna w zapobieganiu krwawienia z niedoboru witaminy K. Noworodki jak i również niemowlęta winny otrzymywać witaminę K w dawce 25 ug na co dzień od drugiego tygodnia życia do skończenia 3. miesiąca życia.

Vita D jest witaminą w postaci otwieranych kapsułek „twist-off”. 1 kapsułka „twist-off” zawiera 10 mikrogramów (400 j.m.) witaminy D. Witamina D jest bardzo potrzebna do harmonijnego formowania się kości. Aktywizuje wchłanianie się wapnia i fosforu ze spożywanych posiłków, w zależności od zapotrzebowania organizmu. Zawartość witaminy D i K w mleku matki nie starcza do pokrycia dziennego zapotrzebowania niemowlęcia. W związku z tym witamina D dla niemowląt karmionych piersią jest obowiązkowa w profilaktyce krzywicy i trzeba podawać ją codziennie dziecku w rekomendowanych proporcjach.

Witamina D jest wręcz konieczna do prawidłowego tworzenia się tkanki kostnej. Witamina D jest generowana w sposób naturalny w warstwie skóry, pod wpływem działania słońca. Proces ten jest jednakże w małym stopniu efektywny, dlatego że korzystanie z kremów z filtrami przeciwsłonecznymi może redukować zdolność syntezy skórnej pod wpływem promieniowania UVB nawet o 90%. Natomiast przez okres jesienno zimowy synteza skórna w rzeczywistości nie występuje. Wypada także pamiętać o tym, że odradza się bezpośrednią ekspozycję na promienie słoneczne UVB noworodków i niemowląt w wieku poniżej szóstego miesiąca. Według istniejących polskich sugestii dotyczących przeciwdziałaniu niedoborom witaminy D u noworodków oraz niemowląt poleca się codzienne spożywanie wit D w dawce 400 j.m. na dzień.

Przedsiębiorstwo Vitis Pharma Sp. z o.o. zajmuje się marketingiem oraz dystrybucją farmakologiczną nowatorskich witamin i probiotyków, których proporcja została oparta na najnowocześniejszych osiągnięciach naukowych z dyscypliny farmacji, dietetyki oraz medycyny. Jako producent suplementów diety troszczymy się o to, aby nasze suplementy diety były świetnej jakości. Nasze produkty wykazują pozytywny wpływ na samopoczucie i zdrowie człowieka, co stwierdzono po obserwacjach tudzież badaniach klinicznych. Dzięki wielu eksperymentom wykonanym z użyciem naszych suplementów sprawdzono ich potężną efektywność i dodatkowo bezpieczeństwo. Naszą misją na przyszłość jest dalszy rozwój oferty suplementów diety.

Podobne felietony:

Zostaw odpowiedź