Urządzenia Kalteks 10-12-2012

KALTEKS w Jordanowie koło Łodzi to firma z ponad dwudziestoletnią tradycją. Zakład zrzesza wysoko wykwalfikowaną załogę.
Za kupnem z drugiej ręki maszyn masarskich przemawia nie tylko mniejsza cena zakupu, ale również fakt, że producentami tychże sprzętów są renomowane przedsiębiorstwa zachodnie. Zapewnia to jakość wytworzenia oraz wyjątkowo długi czas eksploatacji.

Jeśli jednak pomimo to nie mamy zamiaru ponosić jakiegokolwiek ryzyka, pozostaje nam zakup nowych maszyn masarskich. Jest to przeważnie o tyle proste, iż takie maszyny kupimy w tych samych firmach. Wybór należy do Ciebie.

Jeśli jednak nieco bliżej przyjrzymy się propozycjom przedsiębiorstw zajmujących się importem z drugiej ręki urządzeń i maszyn masarskich, to dojdziemy do słusznego wniosku, iż nie taki wilk straszny, jak go malują.

Niejednokrotnie przed zakupem używanych maszyn masarskich jak również sprzętów stawiamy sobie pytanie, a jak wygląda sprawa z częściami zamiennymi? Tutaj możemy być zupełnie spokojni – importerzy gwarantują moduły zamienne, i w razie potrzeby serwis.

Wybór zdaje się trudny, albowiem na przykład agregaty chłodnicze to relatywnie drogie urządzenia, a do tego od ich bezawaryjności oraz właściwego działania zależy finalny efekt produkcji. Łatwo możemy sobie wyobrazić rozmiar strat, jakie w przypadku niesprawności chłodni, poniósłby posiadacz masarni lub podobnego przedsiębiorstwa.

Podobne felietony:

Zostaw odpowiedź