Rajstopy sklep Adrian 10-12-2012

Fabryka Rajstop ADRIAN została utworzona w ’84 i w dniu dzisiejszym jest drugim co do wielkości producentem rajstop, legginsów i skarpet męskich oraz damskich w kraju.
W naszym sklepie zakupią Państwo nie tylko modne rajstopy, ale też rajstopy wyszczuplające oraz modelujące ciało. Jak też skarpety męskie i damskie, pończochy czy legginsy. Nasze produkty są dystrybuowane po korzystnych cenach. Jako rajstopy sklep troszczymy się o ekspresowe okresy realizacji zamówionych towarów.

Szczególną sławą pośród naszych nabywców cieszą się standardowe, czarne rajstopy. Ich ewidentną zaletą jest to, że wizualnie wyszczuplają łydki a także świetnie komponują się z prawe każdym strojem. Świetną jakość naszych wyrobów uwiarygadnia swego rodzaju fakt, że nasze modne rajstopy są częstokrotnie pokazywane jako dodatek na rewiach mody.

Wyjątkową sławą cieszą się nasze rajstopy w kropki oraz wzory kwiatowe jak również pończochy nylonowe i rozmaitego rodzaju legginsy. Każda Klientka odnajdzie w naszej firmie coś dla siebie. Specjalizujemy się w produkcji rajstop damskich standardowych, ale nie obce są nam również wzorki nowoczesne m.in. w w paseczki czy cętkowane.

Nasi projektanci chcą sprostać wymogom współczesnego rynku. Dlatego też tworzą desenie rajstop, skarpet i pończoch podług obecnych trendów mody. Rzeczone rajstopy są wytwarzane z mieszanek poliamidu, lycry, bawełny oraz nylonu. Z tego powodu wyróżniają się wspaniałą trwałością oraz wykończeniem.

Nasze długie dwudziestosześcioletnie doświadczenie w handlu rajstopami sprawia, że doskonale prosperujemy na ojczystym jak i światowym rynku. Nasza fabryka została zauważona w naszym kraju i bardzo wielu krajach Europy. Dostaliśmy liczne wyróżnienia w rodzaju PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY 2006 czy NAJLEPSZE W POLSCE. Oczekujemy, że sprawunki w naszym rajstopy sklep usatysfakcjonują bardzo wymagające klientki i projektantów mody.

Podobne felietony:

Zostaw odpowiedź