Przedłużanie włosów Warszawa 10-12-2012

Nasza firma proponuje Klientom usługi będące efektem kilkuletnich doświadczeń, testów oraz prób, a także rzetelnej pracy. Zachęcamy do korzystania z naszych usług.
Używane przez nas włosy posiadają fakturę europejską, więc nie wyczesują się, doskonale się rozczesują i się nie puszą. Stosowane przez nas włosy europejskie posiadają fantastyczną końcówkę keratynową, która to daje pewność bardzo mocnego łączenia czy też niezwykle cienką końcówkę stickową, doskonale dobraną do wszystkich ringów i tulejek (włosy pod mikroringi lub tulejki, noszą nazwę Stick Hair). Dlatego, że przez cały okres noszenia są gładkie, wprost doskonałe dla dam, które to szukają komfortu noszenia.

Przypuszczalnie trudno w to uwierzyć, ale jesteśmy w stanie odmienić Twoją sylwetkę za sprawą fryzury, ” podkolorować ” pasemka, czy optycznie zwiększyć objętość włosów. Dobrze dobrana fryzura, wyszczupla i podkreśla kobiece piękno. Jako jedna z kilku firm zagęszczamy włosy w Warszawie, w sposób zgodny z najlepszymi metodami stosowanymi w dzisiejszym fryzjerstwie.

Nasze przedsiębiorstwo prócz profesjonalnego wydłużania oraz zagęszczania włosów zajmuje się dystrybucją produktów, które to używane są do tego typu usług. Wykorzystywane przez nas włosy przedłużane idealnie się noszą, nie puszą się, co wyróżnia je od wielu innych materiałów na rynku, a także wyglądają niezwykle naturalnie. Należy wspomnieć, że za przedłużanie włosów cennik jest niezwykle przystępny. Proponowane Państwu materiały, odznaczają się wielkim zaufaniem wśród naszych klientów, są najlepsze w branży i dodatkowo odznaczają się rewelacyjną jakością.

Nasza oferta obejmuje nader rozległą gamę usług, przedłużanie włosów techniką: keratynową, tulejkową, ultradźwiękową a, także doczepianie włosów czyli tzw. clip-in. Mamy praktykę, dzięki czemu realizujemy swoją usługę sprawnie, szybko i precyzyjnie. Jesteśmy mistrzami w obszarze swojej branży. Nasza wyjątkowa propozycja jest przygotowana z myślą o Klientach indywidualnych.

Używane przez naszą pracownię fryzjerską włosy naturalne to nadzwyczaj renomowane wyroby na rynku. Pasemka włosów są starannie wyselekcjonowane, delikatne i przyjemne w dotyku, a ich łuska ułożona jest w tym samym kierunku – ku dołowi, co uniemożliwia kołtunieniu się włosów.

Podobne felietony:

Zostaw odpowiedź