Oprogramowanie ERP 10-12-2012

Doświadczenie naszej firmy w tworzeniu programów ERP i CRM powoduje to, że liczba naszych stałych klientów rośnie.
Spółka informatyczna ZETO Bydgoszcz S.A. w swojej zróżnicowanej ofercie posiada niezwykle pewną i mającą moc prawną aplikację e-podpisu. Podpis elektroniczny to szereg procedur informatycznych poświadczający wiarygodność dokumentu i dane osobowe nadawcy. Zawieranie umów nigdy nie było tak trywialne proste – z nami zaoszczędzasz swój czas.

Jedną z trzonowych dziedzin naszej działalności są systemy do zarządzania przedsiębiorstwami. Oferujemy Państwu między innymi takie programy jak STER.ERP, czy Aktuariusz. STER.ERP w zależności od specyfikacji przedsiębiorstwa pomaga sprawnie kierować takimi działami zakładu jak między innymi: finanse i księgowość, zarządzanie produkcją, itd. Z kolei Aktuariusz jest aplikacją do rzeczowego obliczenia zasobów finansowych na świadczenia pozapłacowe dla pracowników.

Jako przedsiębiorstwo proponujemy usługę masowych wydruków. Drukujemy na przykład wyciągi bankowe jak również blankiety wpłat itp. Rzeczywista wydajność naszych maszyn to 2 tys. stron formatu A4 na minutę!

Jeśli pragną Państwo zminimalizować nakłady pieniężne obsługi działu IT i zwiększyć wydajność programów informatycznych. Oferujemy Państwu nasze całościowe usługi z outsourcingu it. W niezwykle kompetentny sposób wykonujemy usługi z zarządzania serwerami, obsługiwania sieci LAN i WAN. Proponujemy również całościową obsługę sprzętu, wraz z usługami programistycznymi i wdrożeniowymi oraz dodatkowo udostępniamy nasze centrum danych (m. in. hosting aplikacji, kolokacja serwerów, wydruki masowe).

Firma Zeto prowadzi bardzo różnorodną działalność gospodarczą. Zaczynając od tworzenia i wdrażania oprogramowania erp dla firm, a skończywszy na posiadaniu sklepu internetowego w Bydgoszczy ze sprzętem komputerowym. W swoim dorobku związanym z oprogramowaniem erp posiadamy sporo zaawansowanych systemów zarządzających danymi dla administracji i instytucji państwowych, naszego oprogramowania używają na przykład pracownicy ZUS. W swojej ofercie posiadamy także: outsourcing it, wydruki masowe i e-podpis. Prowadzimy także szkolenia informatyczne w Bydgoszczy, które charakteryzują się wysokiej klasy profesjonalizmem i praktycznością. Nasze szkolenia informatyczne w Bydgoszczy są skierowane do pracowników różnego rodzaju firm, którzy chcieliby rozbudować swoje umiejętności informatyczne z obsługi programów w rodzaju: MS Excel.

Podobne felietony:

Zostaw odpowiedź