Opakowania tekturowe 10-12-2012

Spółka cywilna Secural na ojczystym rynku opakowań istnieje już od kilkunastu lat. Wyspecjalizowaliśmy się w krótko- i średnio-seryjnej produkcji opakowań tekturowych. Specjalizujemy się także w dystrybucji tworzyw opakowaniowych.
Proponowane przez nas opakowania tekturowe spełniają funkcję ochronną przed uszkodzeniem artykułu. Należy wspomnieć również o kolejnej ważnej funkcji opakowań, a mianowicie – marketingowej. Przeto jeśli zamierzamy przekonać klientów do nabycia naszego produktu, szczególnie ważne jest ażeby opakowanie, było wykończone w sposób fachowy i przyjazny dla oka.

Spółka Secural sprzedaje różnego fasonu pudełka kartonowe. Ich krój może być rozmyślnie wymyślony, tak aby jak najlepiej zaspokajał Państwa oczekiwania. Nasze pudełka tekturowe mogą być używane do dostarczania różnego sortu produktów poczynając od alkoholi, a na zabawkach kończąc.

Dla naszych partnerów biznesowych mamy zachęcające ceny. Również warto zauważyć, że dowóz zakupionych opakowań tekturowych do nabywcy, w mieście Łodzi i do okolicznych miejscowości jest gratis. Rozporządzamy ogromną ilością urządzeń, które umożliwiają nam wykonanie zleceń w szczególni krótkim czasie. Zapewnimy Państwu punktualne wywiązanie się ze zleconych nam zleceń.

Poszczególne formy pudeł są dostępne w różnorodnych wielkościach, od klasycznych do rozmiaru B1. W szczególności rekomendujemy naszą usługę związaną z produkcją standów, które zależąc od oczekiwań są specjalnie drukowane i adekwatnie przycięte.

Wykonamy również usługi pakowania i zamykania opakowań blistrowych. Tego typu opakowania często są efektem połączenia tektury z grubą foliową powłoką, którą doczepiamy do kartonu metodą zgrzewania. Realizujemy również zamówienia tyczące się przysposobienia właściwego osprzętu służącego do pakowania. Występuje ponadto możliwość wykonania usługi z przywiezionych przez nabywcę materiałów opakowaniowych (np. kartoniki z nadrukiem).

Rekomendujemy również nasze kaszerowane opakowania tekturowe, których nabycie może być motywowane wyłącznie przesłankami artystycznymi. Ciekawie ozdobione kartonowe pudełko jest w stanie ozdobić i ożywić każde miejsce.

Obok typowych pudeł tekturowych angażujemy się w wyrób opakowań kaszerowanych. Kaszerowanie polega na oklejaniu dosyć twardej tektury, nadrukowanymi lub nie, cieniutkimi płachtami papieru. Przygotowujemy zarówno propozycje graficzne jak i wykonujemy drukowanie oklein.

Podobne felietony:

Zostaw odpowiedź