Nauki przedmałżeńskie 13-12-2012

Z reguły po okresie narzeczeństwa przychodzi tak zwane zalegalizowanie związku, czyli wstąpienie w związek małżeński.
Powzięcie tak istotnej decyzji o ślubie, niesie ze sobą wiele ważnych zmian w życiu każdej pary. Nie chodzi tutaj jedynie o sprawy finansowe jak i bytowe, chodzi przede wszystkim o sprawy duchowe jak i związane z tym pytania. Stąd też warto skorzystać z propozycji, jaką daje kurs przedmałżeński.

Przed zawarciem aktu małżeństwa niezbędne jest odbycie szeregu kursów, których najważniejszym celem jest dobre przygotowanie duchowe przyszłych małżonków do zawarcia związku. Nauki przedmałżeńskie, bo o nich mowa, wykładane są przez specjalistów i organizowane są przy Warszawskiej Archidiecezji.

Jeśli chcemy zostać mężem oraz żoną warto się odpowiednio przygotować, chodząc na weekendowy kurs przedmałżeński, proponowany m.in. na witrynie internetowej narzeczeni.kursfilip.pl. Wyszkolona kadra, miła atmosfera, porady i wskazówki, to wszystko oczekuje na zainteresowane pary narzeczeńskie.

Pary pragnące wkrótce przystąpić do sakramentu małżeństwa, mogą zapisać się na kurs dla narzeczonych prowadzony przez Archidiecezję Warszawską. Znacznie więcej szczegółów jak również informacji możemy pozyskać na witrynie internetowej, pod adresem narzeczeni.kursfilip.pl.

Od wielu już lat niezmierną wziętością cieszą się nauki przedmałżeńskie prowadzone przy Archidiecezji Warszawskiej. Zainteresowani mogą zapisywać się dzięki formularzowi zgłoszeniowemu, znajdującego się na stronie internetowej narzeczeni.kursfilip.pl. Należy podkreślić, że istnieje możność weekendowych nauk.

Podobne felietony:

Zostaw odpowiedź