Medtex – Żel do USG 10-12-2012

Firma MEDTEX proponuje całościowy pakiet usług w obszarze sprzedaży, finansowania i serwisowania urządzeń medycznych.
W celu zagwarantowania naszym nabywcom jak najlepszego komfortu sprzedaży jak również kompetentną obsługę w obszarze daleko idącej współpracy, firma zapewnia formę zakupu przystosowaną do potrzeb nabywcy. Jesteśmy pewni, że nasze tomografy, aparaty usg i cenysprzedaży są ogromnie atrakcyjne dla klienta, skutkiem tego warto zadać pytanie o nasz aktualny cennik.

Dystrybuujemy dodatkowo różnego rodzaju dodatki do ultrasonofrafów dla przykładu: żele do usg, sondy usg czy też drukarki tudzież papier do usg. Warto dodać, że oferowane przez nas żele usg odznaczają się doskonałymi parametrami gęstości umożliwiającymi profesjonalne badanie ultrasonografem.

Przedsiębiorstwo MEDTEX, stawiając na jakość usług, oferuje całościową paletę sprzętu medycznego flagowych fabrykantów aparatury medycznej, dedykowaną dla prywatnych praktyk a, także gabinetów i jednostek niepublicznej służby zdrowia oraz nakierowaną na jednostkowe potrzeby oraz wymagania poszczególnego Nabywcy. Każdy sprzedawany przez nas ultrasonograf, owo cena niska oraz wyjątkowa jakość!

MEDTEX to firma z długim doświadczeniem, wyposażająca od 2000 roku wszelkiego rodzaju oddziały Służby Zdrowia, Gabinety Lekarskie w obszarze urządzeń medycznych przeważnie do USG a także dodatkowo do pozostałych obszarów badań medycznych w rodzaju: mammografii, tomografii, rezonansu magnetycznego, zdjęć rentgenowskich.

Proponowane za pomocą naszej firmy urządzenia medyczne typu ultrasonografy tudzież tomografy komputerowe to produkty doskonałej jakości, bardzo funkcjonalne, o nowoczesnym, ergonomicznym designie, skonstruowane w oparciu o prekursorskie technologie. U nas nabędą Państwo także usg przenośne.

Podobne felietony:

Zostaw odpowiedź