Gazetka leki 10-12-2012

Nasza firma wydawnicza prowadzi profilaktykę prozdrowotną przez wydawanie co miesiąc biuletynów informacyjnych o lekach tudzież o zdrowiu.
Na stronie www wydawnictwa Sekret Zdrowia, każdy pacjent niezależny aptekarz kierujący apteką na terenie Polski, może zgłosić chęć otrzymywania informatora, a my umieścimy gazetkę promocyjną w aptece dla klienta apteki.

Naszym głównym celem jest dawanie klientom aptek jak też ich rodzinie aktualnych wiadomości o zdrowiu na najwyższym poziomie. Staramy się utworzyć ofertę dostosowaną do wszystkich osób, które są zainteresowane tematyką zdrowia i urody, ponieważ to właśnie ich dobro jak również zadowolenie jest naszym priorytetem.

Wszystkim, którzy cenią sobie zdrowie swoje jak też bliskich oferujemy biuletyn – gazetkę, zawierający teksty o tematyce zdrowia i urody, zabawy oraz konkursy z nagrodami oraz wiadomości o obecnych promocjach.

Treści zamieszczane jednocześnie w biuletynie (gazetce), jak również na naszej stronie www są napisane przez wyspecjalizowanych lekarzy, co potwierdza ich kompetencję i wiarogodność, dlatego wszystkich chcących zrozumieć prawdziwe sekrety zdrowia zachęcamy do odwiedzania naszej strony.

Wieloletnia działalność na rynku aptecznym, daje nam opcję dzielenia się z Państwem przydatnymi przemyśleniami na temat polepszania kwalifikacji w kwestii profesjonalnej obsługi chorego. Celem Sekretu Zdrowia jest powiększanie świadomości klientów apteki a także ich najbliższych na zagadnienie zdrowia tudzież urody, psychologii jak również zdrowego sposobu życia. Nasze atuty to: edukacja, pomoc oraz zainteresowanie zdrowiem Pacjenta.

Nasza franczyza tanich Aptek, blisko umiejscowionych miejsca zamieszkania klientów apteki co miesiąc publikuje czasopismo o zdrowiu, w którym dodatkowo publikowane są dane w którym miejscu są obecne promocje w aptekach. Promując profilaktykę prozdrowotną szczególnie polecamy upusty na suplementy diety, promocje w naszych franczyzowych aptekach są niezwykle konkurencyjne.

Podobne felietony:

Zostaw odpowiedź