Nowej generacji szlifierki oscylacyjne. 29-11-2012

Firma Univar posiada bogatą ofertę produktów pomocniczych dla przemysłu. Wśród produktów znajdziemy smary mineralne i syntetyczne Molykote i oleje.
Dla zawodowców dedykowane są szlifierki oscylacyjne Dynabrade. Wszędzie tam, gdzie oczekiwana jest wyjątkowo duża wydajność jak również niezawodność pracy znajdą swe szerokie zastosowanie. W branży motoryzacyjnej, w sektorze meblowym, metalowym czy budowlanym znane są ze swojej znakomitej jakości.

Bezwzględnie trzeba wspomnieć, o wszelkiego rodzaju taśmach. Te ze względu na technikę klejenia klasyfikujemy na jednostronnie jak również taśmy dwustronnie klejące. Ważną pozycję w tym przypadku stanowią taśmy piankowe 3M VHB, bardzo popularnego amerykańskiego producenta.

Inną istotną pozycją jest oferta smary. Tutaj paleta produktów jest wyjątkowo bogata i posiada w zasadzie wszystkie towary mieszczące się w zagadnieniu smary. Zaczynając od smarów mineralnych, półsyntetycznych a także syntetycznych, przez smary silikonowe do smarów fluorosilikonowych. Każde priorytetowe zastosowanie, dowolny gwint znajdzie swój odpowiednik w określonym smarze.

Osobny rozdział w ofercie tworzą materiały eksploatacyjne jak między innymi materiały ścierne. Tutaj podział kreśli następująco. Mamy 3 rodzaje materiałów ściernych – materiały włókninowe, nasypowe oraz mikrościerne.

To jak możemy się domyśleć jedynie niewielki ułamek z bogatej oferty sprzedażowej firmy, który znajdziemy w jej katalogu. Oprócz wymienionych w tytule produktów możemy nabyć między innymi różnego typu taśmy dwustronnie klejące, taśmy piankowe, smary silikonowe, smary molykote i mnóstwo innych asortymentów.

Podobne felietony:

Zostaw odpowiedź