Maszyny budowlane 29-11-2012

PUH Eurosprzęt na rodzimym rynku wynajmu urządzeń budowlanych działa już kilka lat. Jako przedsiębiorstwo usługowe oferujemy atrakcyjne bonifikaty.

Podnośniki koszowe są stosowane przy robotach na wysokościach. Nierzadko mamy możliwość je ujrzeć jak używają ich drogowcy odpiłowujący zbyteczne gałęzie z drzew, lub strażacy w czasie trwanie działań ratunkowych. Dajemy Państwu możliwość wynajmu podnośników o maksymalnym wysięgu od 18m do 53m.

Podnośniki wynajem są często stosowane do wszelkich czynności instalacyjno-wykończeniowych na wysokościach. W bogatej gamie sprzętu budowlanego, rozporządzamy podnośnikami nożycowymi o największym wysięgu od ośmiu do osiemnastu metrów. Podnośniki tego typu są niezwykle łatwe w obsłudze. Ich drobne wymiary powodują, że można pracować nawet na trudno dostępnych terenach. Są lekkie i niezwykle mobilne. Nasze podnośniki nożycowe są zmechanizowane i obsługiwane z podestu. Warto wspomnieć, że rzeczony podest jest napędzany układem hydraulicznym.

Nieduże kubatury podnośniki samochodowe powodują, że są wspaniale dostrojone do robót budowlanych na powierzchniach, do których dostęp jest bardzo ograniczony. Można ich używać równocześnie wewnątrz budynku jak i na dworze. Szerokość podnośników montażowych o granicznym wysięgu 12m waha się od 1,34 do 2,5 metra szerokości – tych o max. wysokości dochodzącej do 32 metrów. Podnośnikiem tym nawiguje się z platformy wysięgnika.

W swojej ofercie posiadamy wszelkiego typu dźwigi wynajem, których stan techniczny usatysfakcjonuje najbardziej rygorystycznych klientów. Są to zarówno koparkoładowarki wykorzystywane do robót ziemnych, a także dźwigi, wszelakiej maści podnośniki samochodowe i rozmaitego sortu podnośniki montażowe i nożycowe stosowane do prac na wysokościach. Wynajem sprzętu budowlanego odbywa się na uczciwych zasadach. Proponujemy atrakcyjne stawki za dobę użytkowania i rzetelną konserwację maszyn budowlanych.

Dźwigi samochodowe, są generalnie wykorzystywane w budowlance do czynności załadunkowych i montażowych. Ich wielką zaletą jest mobilność. Wykorzystuje się je równocześnie w gęstej zabudowie miasta, jak i na w niewielkim stopniu zabudowanych terenach. Ogromnym atutem naszych dźwigów jest to, że są wyposażone w wysięgniki teleskopowe. Co ogromnie przyczynia się do tego, że przygotowanie maszyny budowlanej do pracy dzieje się drogą zautomatyzowaną i nie jest już tak pracochłonne jak to działo się jeszcze naście lat temu.

Podobne felietony:

Zostaw odpowiedź