Łódź, tak dobra jak Warszawa 29-11-2012

MediaHUB to nowoczesny biurowiec klasy A w Łodzi. Oferuje prestiżowe biura do wynajęcia. Do dyspozycji mamy klientów mamy ponad 3 000 m kwadratowych.
Cofnijmy się jeszcze raz do początku i przyjrzyjmy się, co gwarantuje nam nowoczesny biurowiec w Łodzi. Oczywiście rozbudowaną sieć telekomunikacyjną, systemy alarmowe, oraz kontroli dostępu, jak i nowoczesną klimatyzację. Podziemny parking oraz windy. Zapewnia nam również duże wnętrza o wysokości 275 cm, z podniesioną podłogą jak również wychylanymi oknami. To zaledwie niewielka cząstka tego, czego możemy spodziewać się po tym, gdy mówimy – wynajem biur Łódź.

Należy podkreślić, iż biurowce w Łodzi jak do tej pory były trochę traktowane z rezerwą. To znaczy, iż nie oferowały tego, co nowoczesne budynki tegoż typu muszą oferować. Na szczęście ten czas zaczyna przemijać.

Dziś nie wystarczy już jedynie dostęp do telefonu i sieci. Niezbędna jest również infrastruktura towarzysząca, jak. miedzy innymi kontrola dostępu, specjalistyczne systemy alarmowe oraz światłowodowe, nowej generacji klimatyzacja, a także inne – biurowce Łódź to właśnie gwarantują.

Ten dziesiecio piętrowy obiekt, o powierzchni przekraczającej 5000 metrów kwadratowych położony jest w takim punkcie Łodzi, że bez wahania można powiedzieć, że wszędzie jest blisko. To szalenie ważna zaleta. Centrum Biznesu Łódź taką doskonałą wizytówkę można nadać nowo powstałemu biurowcowi.

Łódź odkąd pamiętamy była znana z włókiennictwa jak również i Wytwórni Filmów Fabularnych. Właśnie obok owej instytucji powstaje nowoczesny biurowiec w Łodzi, którego nie powstydziłyby się wielkie miasta Europy.

Podobne felietony:

Zostaw odpowiedź