Księgowość Łódź 29-11-2012

Biuro księgowe Audyt 2 Biznes rozpoczęło swoją działalność 8 lat temu. Ewidencjonujemy księgowość kilkudziesięciu podmiotów.


Staramy się by nasze usługi rachunkowe Łódź były bardzo konkurencyjne cenowo w stosunku do innych biur rachunkowych o tak samo wysokim standardzie usług. Nieustannie próbujemy dopasować ofertę do klienta, zdajemy sobie sprawę, że doświadczyli Państwo nieraz sytuacji w której niska opłata oznaczała mierną jakość co później wiązało się z kolejnymi wydatkami, wobec tego też naszym celem nie jest oferowanie usług za wszelką cenę a później oszczędzanie na jakości usług. Przeto Audyt2Biznes to najlepsza księgowość w Łodzi.

Nasze biuro rachunkowe w Łodzi specjalizuje się w prowadzeniu ksiąg handlowych dla firm polskich oraz z kapitałem zagranicznym. Zainteresowane podmioty mają możliwość przejrzenia swoich ksiąg rachunkowych on-line na bieżąco. Z powodu pełnej księgowości przedsiębiorca z pewnością może łatwiej przeglądać strukturę kosztów tudzież przychodów. Jeśli Państwa celem jest przebojowy rozwój własnej firmy tudzież w tym samym czasie ciągła możliwość pilnowania kosztów i źródeł przychodów zachęcamy do skorzystania z naszych usług księgowych.

Zawarcie umowy o badanie sprawozdania finansowego związane jest z naszej strony z konsultacją w dziedzinie rachunkowości i sprawozdawczości finansowej w zakresie koniecznym do poprawnego spreparowania audytu. W ramach świadczonych przez nas prac audytorskich jesteśmy w stanie naszym potencjalnym Klientom zaoferować między innymi: przeglądy finansowe ‘due diligence’ na rzecz ewentualnych inwestorów a także przegląd systemu rachunkowości i weryfikację poprawności ksiąg rachunkowych oraz weryfikację danych oraz inne.

W naszej codziennej pracy wykorzystujemy programy popularnych krajowych firm informatycznych Comarch oraz Sage. Z tej przyczyny mamy wsparcie nie tylko teoretyczne ale też gwarancję, iż program spełnia aktualne standardy księgowości i dzięki plikom aktualizacyjnym nadążamy za szybkimi zmianami w ustawach podatkowych. Przeto nasza rachunkowość odznacza się na tle innych biur rachunkowych w Łodzi

Ze względu na potrzebę śledzenia nieustannych zmian w przepisach prawa tudzież niejednoznaczność interpretacji powinno się wskazać, że prowadzenie ksiąg handlowych jest procesem nader złożonym. W związku z tym w tym przypadku wskazane jest skorzystanie z usług biura rachunkowego, gdzie sprawy te prowadzone są za pośrednictwem doświadczonej kadry pracowników, a odpowiedzialność za rzetelność ksiąg rachunkowych spoczywa również na biurze rachunkowym.

Podobne felietony:

Zostaw odpowiedź