Grupa aptek 29-11-2012

Grupa Sekret Zdrowia umożliwia dojścia do najkorzystniejszych propozycji zakupowych, bo przekazuje Aptekom wszystek wynegocjowanych rabatów.
Każda Apteka będąca w programie partnerskim dla aptekma możliwość skorzystania z narzędzi marketingowych w rodzaju: pomoc w modernizacji wyposażenia Apteki, szkolenia pro-sprzedażowe i marketingowe, ścisła współpraca z ponad 100 producentami leków i inne.

Grupa Sekret Zdrowia jako specyficzny typ franczyzy dla aptek stanowi niezastąpioną pomoc dla Aptek nie – sieciowych, które zachowując swoją autonomię, jednocześnie korzystają z wielu niezmiernie atrakcyjnych rozwiązań marketingowych i merchandisingowych, jak też z nowo powstałego call center farmacja Zagadka Zdrowia, które rozwija się niezwykle szybko.

Tradycyjne działania reklamowe zastąpiliśmy optymalnymi, bardziej skutecznymi działaniami PR. Gazetkę promocyjną dla aptek zastąpił biuletyn edukacyjny przeznaczony dla pacjenta, który nie tylko jest nośnikiem wiadomości o najnowszych upustach, jednakże też pogłębia wiedzę na temat zdrowia i urody i zdrowego stylu życia.

Sekret Zdrowia został stworzony z przyczyny wejścia w życie zmian w ustawie farmaceutycznej dla grupy aptek niezrzeszonych. Początek roku 2012 był dla nas wielką zagadką. W branży pojawiło się dużo hipotez, mówiących o dalszym rośnięciu w siłę sieć aptek, osłabiając tym samym niezależne apteki. Lecz zmiany w prawie farmaceutycznym stały się dla naszej grupy nowym początkiem, szansą na udoskonalenie prowadzonych prac, rozwój ich jakości i efektywności. Grupa Sekret Zdrowia rozwija się nader dynamicznie, zaś tradycyjne apteki radzą sobie coraz lepiej.

Sugerujemy formy aktywności, które dają opcję korzystania spośród atrakcyjnych rabatów i informowania nabywców o Aptece zgodnie z nowym prawem farmaceutycznym. Chciałbyś wiedzieć więcej o zasadach współpracy jak również płynących z tego korzyści – wypełnij formularz zgłoszeniowy. Zachęcamy do wspólnych działań.

Podobne felietony:

Zostaw odpowiedź