Części do wózków widłowych 29-11-2012

Nasza firma Adk cieszy się bardzo dużą renomą w sektorze dystrybucji wózków widłowych. Sprzedajemy najnowsze i używane podnośniki widłowe, moduły zamienne.
Nasza spółka Adk posiada niejako trzy sektory aktywności. Pierwsza to sprzedaż wózków widłowych najnowszych jak i używanych. Następna strefa naszej aktywności to sprowadzanie i sprzedaż części do wózków widłowych oraz na koniec finalna to: naprawa tychże podnośników widłowych. Taka zintegrowana działalność naszej spółki zapewnia wzorową obsługę klienta, któremu w pewnym sensie oszczędzamy czas bowiem nie musi on już więcej szukać innych dobrych mechaników niezbędnych do zreperowania popsutego urządzenia, czy ściągnięcia elementów zamiennych.

Kadra firmy stale podwyższa swoje umiejętności w oparciu o najnowocześniejszy system szkoleń. Kilkunastoletnie doświadczenie i świetne narzędzia pracy pozwalają nam podołać wszelakim postawionym przed nami wymaganiom.

Sprzedajemy wózki widłowe produkowane przez przedsiębiorstwa, które są w panteonie międzynarodowych wytwórców wózków. W naszym salonie znajdą Państwo nowe i używane wózki podnośnikowe przedsiębiorstw: Mitsubishi, Nissan, Komasu, Toyota. Naszym niepodważalnym mocnym punktem jest to, że jako sklep mamy dużą powierzchnię handlową i z tego powodu mogą Państwo na miejscu wnikliwie obejrzeć i sprawdzić oferowany przez nas sprzęt.

Jako profesjonalny dystrybutor sprowadzamy markowe elementy zamienne do naprawianego przez nas sprzętu. Obok naszego salonu z najnowszymi i z drugiej ręki wózkami widłowymi znajduje się nasz, bogato zaopatrzony w części zamienne, sklep. Jeżeli nie odszukają Państwo u nas w magazynie potrzebnych części do wózków widłowych, zapewniamy ich ściągnięcie w szczególnie niedługim okresie.

Jako spółka handlowo – usługowa oprócz sprzedaży nowych wózków widłowych zajmujemy się też ich serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Do zreperowania tego typu maszyn zatrudniamy naszych świetnie wyszkolonych pracowników. Nasze kilkuletnie doświadczenie gwarantuje dobrze wykonaną naprawę usterki. W obrębie serwisowania wózków widłowych jest również przegląd gwarancyjny jak i kilkuletnich, używanych wózków podnośnikowych.

Podobne felietony:

Zostaw odpowiedź