Blog ManorHouse – Hotel w pałacu 29-11-2012

Manor House proponuje wypoczynek w zabytkowym pałacu w Chlewiskach. Pobyty spa, kurs jazdy konnej i konferencje w ekskluzywnych pomieszczeniach. Dodatkowo możliwość organizacji wesel i innych bankietów.

Ośrodek w Chlewiskach to bajkowe miejsce na oryginalne konferencje oraz szkolenia. W ramach pakietu gwarantujemy nowoczesne gabinety, nocleg w pałacu oraz możliwość korzystania z ośrodka spa wellness i przestronnych terenów w okolicach pałacu. Chlewiska to idealne środowisko na konferencje mazowieckie dla firm nie tylko z mazowieckiego regionu, ale także z całego kraju.

Być może marzy Ci się relaks od codziennych obowiązków i spróbowanie odrobiny ekskluzywności. Zapewne myślisz o noclegu w pałacu i relaksującym weekendzie w zapierającym dech w piersiach miejscu. Zabytek w Chlewiskach to luksusowy hotel w pałacu. Wyrafinowane komnaty, usługi z dziedziny spa i wellness oraz przestronne przestrzenie wokół pałacu to gwarancja atrakcyjnego weekendu we dwoje.

Manor House to opiekun zespołu pałacowego w Chlewiskach. Gwarantujemy komfortowy pobyt w ekskluzywnych wnętrzach pałacu znajdującego się daleko od industrialnego zamieszania i pośpiechu. W naszej ofercie znajdują się romantyczne weekendy w spa, noclegi w pałacu oraz pełen dostęp do stadniny koni. Nasz zamek to doskonałe miejsce na wakacje we dwoje.

Jeżeli marzy Ci się romantyczny weekend w spa, to Manor House jest perfekcyjnym miejscem dla Ciebie. Nasz hotel spa oferuje Ci niezapomniany weekend w zaciszu cudownej przyrody i w odseparowaniu od wad codzienności. Dla osób lubiących czynny sposób wypoczywania proponujemy korzystanie z naszego ośrodka jeździeckiego. Zapraszamy na naszą stronę.

Zespół pałacowy w Chlewiskach to jeden z najbardziej popularnych zamków spa w Polsce, a pobyty w spa cieszą się nie słabnącą renomą już od zarania działania ośrodka. W skład sektora wellness wchodzą atrakcje typu salony odnowy biologicznej, sauny rzymskie, ogrody relaksu i mnóstwo innych. Nasz zamek to również doskonałe miejsce na konferencje w spa – niezwykle poważane przez przedsiębiorstwa międzynarodowe.

Zamek w Chlewiskach składa się z pałacu, starych stajni, łaźni oraz kilku hektarów obszarów przyzamkowych. Oferowana różnorodność zapewnia, że organizowane u nas uroczystości oraz konferencje mazowieckie cieszą się popularnością na całą Polskę. Z usług oferowanych przez Minor House mogą korzystać zarówno przedsiębiorstwa i fundacje oraz klienci indywidualni. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Podobne felietony:

Zostaw odpowiedź