Jednonocna przygoda. 10-11-2009

Jedni szukają partnerki na całe życie, inni pragną wyłącznie szybkich kobiet i spotkań bez zobowiązań. Sam powinieneś zdecydować na czym ci zależy w stosunkach z kobietami. Jeżeli zdecydowanie preferujesz gorące laski na jedną noc to przyda ci się kilka rad.

Szukając tego typu kobiet zapewne wywnioskowałeś, że jest to zadanie bardzo trudne. Dlaczego tak jest? Odpowiedź tkwi w kobietach. Nie chcą być społecznie uważane za łatwe i szarpać swoich reputacji. Mimo tego, że tego pragną. Zatem klucz do sukcesu to ogłoszenia towarzyskie, precyzyjna rozmowa, która skłoni ją do „ryzyka”. Ale gdzie szukać?

Odpowiedź brzmi: internet! Liczne portale internetowe, zajmują się zamieszczaniem anonsów towarzyskich! Znajdziesz tam zarówno romantyczki, starsze kobiety, ale także młode kochanki! Zatem znalezienie szybkich kobiet jest bardzo proste! W swoich profilach internetowych mają doskonale sprecyzowane zamiary! Na dodatek oszczędzasz sobie ryzyka powszechnie nazywanego „strzału w pysk”. Wiesz czego dana kobieta pragnie, zatem nie musisz się wysilać żeby się tego dowiedzieć.

W sytuacjach jednonocnych nie chodzi o to, by gadać bez sensu, ale o to aby przejść od razu do działania! Pamiętaj, że jesteś mężczyzną i jak przystało na prawdziwego amanta to ty decydujesz! Nawet tak odważne, frywolne i gorące kobiety, czekają zawsze na pierwszy krok od strony partnera. Nie marnuj czasu na tworzenie więzi, szukaj i przeglądaj ogłoszenia towarzyskie tylko rób swoje!

Jeżeli jesteś zdecydowany na tego typu stosunki to pamiętaj o głównych zasadach. Czas tu gra dużą rolę. Im dłużej zwlekasz tym gorzej! Szybkie kobiety to szybkie akcje, bez owijania w bawełnę!

Podobne felietony:

Zostaw odpowiedź