Bukmacherskie zakłady 11-11-2009

Każdy z typerów zapewne główkował, jak odnieść zwycięstwo w potyczce z firmą bukmacherską. Aby tego dokonać, na pewno wskazane jest zachować zimną krew. Nie dawajmy się ponieść emocjom związanym z zakładami w internecie i nie typować pod wpływem innych typerów. Grajmy konsekwentnie nasze własne, przemyślane zdarzenia podparte dobrymi analizami oraz informacjami, a bardzo prawdopodobne jest, że wyjdziemy na plus. I to całkiem spory.

Ważną sprawą jest również to, aby typować mecze po jak najwyższych dostępnych kursach dla nas. Dobrze jest trzymać kapitał na Moneybookers i w wypadku opłacalniejszego kursu u innego bukmachera, pograć tam. Czasami dobrze jest również zorientować się, jakie kursy oferują bukmacherzy naziemni.

 

Ostatnio bardzo dużo powstaje blogów internetowych, z prawdopodobnymi insiderami, czyli ustawionymi spotkaniami. Osoby takie zazwyczaj szczycą się, że są w posiadaniu ustawionego spotkania z ich najlepszego źródła, gdzie pewność jest na poziomie 100% a wtedy można grać u bukmacherów. Zazwyczaj każą sobie zapłacić przed meczem. W takim przypadku po prostu mamy do czynienia z naciągaczami. Prawda jest taka, że kiedy ktoś faktycznie jest w posiadniu fixa, to nie sprzedaje go na forach, tylko trzyma dla siebie i obstawia za duże pieniądze. Osoby, które sprzedają to zwykli oszuści i to co oferują to nie są żadne przekupione mecze, tylko po prostu typy na „chybił-trafił”. Rzadko jednak zdarzy się, że „ustawka” z określonego bloga wejdzie, jednak  lepiej korzystać ze znanych portali bukmacherskich ponieważ wówczas jest to tylko szczęście, niż rzeczywista świadomość o sprzedanym zdarzeniu.

Podobne felietony:

Zostaw odpowiedź