Urządzone wnętrze -Rolety rzymskie 11-10-2009

Doskonałym elementem wykończenia wnętrza a dokładnie jego okna jest roleta rzymska. Roleta rzymska to nic innego jak tkanina, która dzięki wsuniętym w specjalne tunele listewką układa się na oknie w regularne fałdy.

Montaż rolety na oknie nie przysparza naprawdę dużo problemów. Jedyne o czym musimy pamiętać to to, iż nad oknem musi znajdować się odpowiednia ilość miejsca tak aby okno miało możliwość otwarcia się bez blokowania przez roletę. Pamiętajmy także, iż aby roleta wyglądała naprawdę bardzo elegancko należy zakupić roletę znacznie szerszą niż okno oraz zapewnić jej miejsce bo obu stronach okna. Rozwiązanie takie nie ma niestety zastosowania w bardzo wąskich wnętrzach, gdzie okno przystaje do ściany.

Wybór rolet rzymskich na polski rynku jest już coraz większy. Na pewno bez problemu znajdziemy roletę, która odpowiednio dopełni wystrój naszego wnętrza. Jednocześnie cena gotowych, dostępnych w sklepach rolet nie jest już taka wysoka jak kiedyś dzięki czemu coraz więcej osób decyduje się na zamontowanie jej w swoim oknie.

Dla osób bardziej wybrednych rynek rolet rzymskich oferuje przygotowywanie ich na indywidualne zamówienie. Rozwiązanie takie daje klientowi nieograniczone możliwości, jednakże cena takiego rozwiązanie jest już znacznie wyższa.

Podobne felietony:

Zostaw odpowiedź