Jak odmienić swoje ciało? 30-08-2009

Czasami wszyscy chcielibyśmy być bardziej atrakcyjni fizycznie. Co chcielibyśmy w sobie zmieniać? Za jeden z głównych atrybutów kobiecego ciała uznaje się jej piękne piersi. Wiele z nich czuje zatem mniej atrakcyjnymi dla mężczyzn z powodu swojego małego biustu. Z tego powodu są w stanie nawet przestać lubić i akceptować swoje ciało! U mężczyzn, częstym powodem do wstydu jest rozmiar ich członka. Nawet jeśli wiedzą że nie jest to najważniejsze dla kobiety. Problem powstaje bowiem gdzieś w ich psychice…

Wszystkie te problemy można rozwiązywać poddając się po prostu operacji chirurgicznej. Efekt jest gwarantowany. Oczywiście może on różnić się od tego wymarzonego przez nas, mogą też wystąpić pewne komplikacje zdrowotne. Ale czy da się uzyskać widoczny efekt bez uniknięcia ryzyka?

Zanim zdecydujemy się na operację, można wykorzystać np. odpowiednie suplementy diety. Wiele z tych produktów zostało bowiem opracowanych specjalnie z myślą o pobudzaniu – bądź to rozwoju kobiecych piersi, bądź szeroko pojmowanej męskiej potencji. Ich cena jest przy tym ułamkiem kosztów które trzeba ponieść na operację. Ryzyko jakichkolwiek komplikacji zdrowotnych wynikających z ich zażywania – jeśli są to produkty markowe, zakupione w specjalistycznym sklepie – także jest minimalne. Dodatkowo, w związku z tym, środki te mają za zadanie pobudzać organizm np. do naturalnej produkcji odpowiednich hormonów odpowiedzialnych za jędrność i wielkość piersi – efekt także będzie doskonale “dopasowany” do naszego ciała. Ponieważ to ono same będzie się “rozwijać” i nie może tu być mowy o ewentualnej fuszerce chirurga.

W wyżej opisanej kategorii, środkami najbardziej renomowanymi są Breast Success oraz Enhance9.

Pierwszy z nich, przeznaczony dla kobiet, działa w ten sposób, że uzupełnia w organizmie poziom estrogenów. Odpowiadają one bowiem między innymi za rozwój piersi i ich jędrność, a ich poziom spada naturalnie po okresie dojrzewania i praktycznie zanika w okresie menopauzy.

Drugi zwiększa potencję u mężczyzn. Poprawia ukrwienie męskiego członka i zwiększa przez to siłę erekcji oraz jego wielkość.

Oba te środki zastosowane zgodnie ze wskazówkami  są więc w stanie pomóc zwalczyć zasygnalizowane wyżej opisane problemy bez konieczności operacji plastycznej. Warto może zatem bliżej zapoznać się z informacjami o nich przed wizytą u chirurga!

Podobne felietony:

Zostaw odpowiedź